RFP12P08
Partnumber:
RFP12P08
Manufacturer:
HARRIS/INTERSIL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1680 in stock
SKU:
RFP12P08
Package
TRANS MOSFET P-CH SI 80V 12A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB