Partnumber: RFP25N05L
Manufacturer: INTERSI/Harris
products.category: Diode Dynamics
Availability: 666 in stock
SKU: RFP25N05L
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH Si 50V 25A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB