RFP30P06
Partnumber:
RFP30P06
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
878 in stock
SKU:
RFP30P06
Package
Trans MOSFET P-CH Si 60V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB