RFP40N10LE
Partnumber:
RFP40N10LE
Manufacturer:
Harris Semiconductor
Availability:
584 in stock
SKU:
RFP40N10LE
Package
Power Field-Effect Transistor, 40A I(D), 100V, 0.04ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB