RFP50N06
Partnumber:
RFP50N06
Manufacturer:
HARRIS/FAIRCHILD
Availability:
923 in stock
SKU:
RFP50N06
Package
Trans MOSFET N-CH Si 60V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube