RFX10TF6S
Partnumber:
RFX10TF6S
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 600V 10A 2-Pin(2+Tab) TO-220NFM Tube