RG1005P-103-D-T10
Partnumber:
RG1005P-103-D-T10
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 10K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R