RG1005P-3242-B-T5
Partnumber:
RG1005P-3242-B-T5
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thin Film 0402 32.4K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive