RG1608N-112-W-T5
Partnumber:
RG1608N-112-W-T5
Manufacturer:
SUSUMU
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1100ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT