RG1608N-113-W-T1
Partnumber:
RG1608N-113-W-T1
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 11K Ohm 0.05% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive Medical T/R