RG1608N-473-W-T1
Partnumber:
RG1608N-473-W-T1
Manufacturer:
SUSUMU
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 47K Ohm 0.05% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive Medical T/R