RG1608N-4990-W-T1
Partnumber:
RG1608N-4990-W-T1
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 499 Ohm 0.05% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive Medical T/R