RG1608P-102-B-T5
Partnumber:
RG1608P-102-B-T5
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R