RG2012L-153-L-T05
Partnumber:
RG2012L-153-L-T05
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Thin Film Resistor, 15kΩ, 0.125W, 0.01% Tol, 2ppm/°C, SMD 0805