RG2012N-1581-W-T5
Partnumber:
RG2012N-1581-W-T5
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
Availability:
Out of stock
Package
Res Thin Film 0805 1.58K Ohm 0.05% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R