RG2012N-3571-B-T5
Partnumber:
RG2012N-3571-B-T5
Manufacturer:
Susumu Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RG Series 0805 3.57 kOhm ±0.1 % 0.125 W ±10 ppm/°C SMT Thin Film Resistor