RG2012P-223-B-T5
Partnumber:
RG2012P-223-B-T5
Manufacturer:
SUSUMU CO.,LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0805 22K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R