RG3216P-1002-B-T1
Partnumber:
RG3216P-1002-B-T1
Manufacturer:
Susumu
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive Medical T/R
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
10uf 25V K X5R 0805