RG3216V-2741-B-T5
Partnumber:
RG3216V-2741-B-T5
Manufacturer:
SUSUMU
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 1206 2.74K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±5ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R