Partnumber: RGEF1100
Manufacturer: Littelfuse
products.category: others
Availability: 806 in stock
SKU: RGEF1100
decrease increase
Package PTC Resettable Fuse 11A(hold) 18.7A(trip) 16VDC 100A 3.7W 7s 0.0037Ohm Radial 17.5 X 3 X 26mm Bag