RGH2012-2E-P-432-B
Partnumber:
RGH2012-2E-P-432-B
Manufacturer:
Susumu Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 4300ohm, 125V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT