RH050R0400FE05
Partnumber:
RH050R0400FE05
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 0.04 Ohm 1% 50W ±100ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount