RHC2512FT1R00
Partnumber:
RHC2512FT1R00
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R