RHC2512FT1R47
Partnumber:
RHC2512FT1R47
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1.47 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R