RJH-35V102MI7
Partnumber:
RJH-35V102MI7
Manufacturer:
ELNA America Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10070 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED