RJK6014DPK-00
Partnumber:
RJK6014DPK-00
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 16A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Box