RJR24CW103M
Partnumber:
RJR24CW103M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RES Trimmer 10KOhm 10% 1/2W 25Turn 9.53mm Thru-Hole Tube