RJR24FP102R
Partnumber:
RJR24FP102R
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 0.01% 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 11.55 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube