RJR24FW101M
Partnumber:
RJR24FW101M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1% 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube