RJR26FW102R
Partnumber:
RJR26FW102R
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 0.01% 12(Elec)Turns 1.78mm (6.35 X 4.32 X 7.37mm) Pin Thru-Hole Tube