RJS6004TDPP-EJ
Partnumber:
RJS6004TDPP-EJ
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 600V 10A 2-Pin(2+Tab) TO-220FP Tube