RK73B1ETTP103J
Partnumber:
RK73B1ETTP103J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R