RK73B1ETTP303J
Partnumber:
RK73B1ETTP303J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 30K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R