RK73B1ETTP362J
Partnumber:
RK73B1ETTP362J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 3.6K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R