RK73B1ETTP470J
Partnumber:
RK73B1ETTP470J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R