RK73B1JTTD7R5J
Partnumber:
RK73B1JTTD7R5J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 7.5 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R