RK73B2ATTD102J
Partnumber:
RK73B2ATTD102J
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R