RK73B2BTTD270J
Partnumber:
RK73B2BTTD270J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 27 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R