RK73BW3ARTTE270J
Partnumber:
RK73BW3ARTTE270J
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 27 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R