RK73G1ETTP1002D
Partnumber:
RK73G1ETTP1002D
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R