RK73H1ETTP1004F
Partnumber:
RK73H1ETTP1004F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 1M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R