RK73H1ETTP3002D
Partnumber:
RK73H1ETTP3002D
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 30K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R