RK73H1ETTP5903F
Partnumber:
RK73H1ETTP5903F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 590K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R