RK73H1ETTPB1002F
Partnumber:
RK73H1ETTPB1002F
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive