RK73H1JTTD15R0F
Partnumber:
RK73H1JTTD15R0F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 15 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R