RK73H1JTTD3901D
Partnumber:
RK73H1JTTD3901D
Manufacturer:
KOA Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3900ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603, CHIP