RK73H1JTTD6801F
Partnumber:
RK73H1JTTD6801F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 6.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R