RK73H1JTTDD1202F
Partnumber:
RK73H1JTTDD1202F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 12K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R