RK73H2ATTD1003F
Partnumber:
RK73H2ATTD1003F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 100K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R