RK73H2ATTD3402F
Partnumber:
RK73H2ATTD3402F
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 34K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R